Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet kivitelező?

Ez mennyire lehet kivitelező?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy jelenleg mérlegképes könyvelői ,,OKJ-ra” járok ami 2 éves. Ugyanakkor én jövőre már szeretnék egyetemista lenni. BCE vagy a BGE pénzügy-számvitel szakra szeretnék majd járni. Viszont nem szeretném abbahagyni a mérlegképes szakmát se, azzal tisztában vagyok, hogy egyszerre csinálhatom mindkettőt, de lenne egy olyan bökkenő, hogy én Pestől majdnem 300 km-re lakom. Az OKJ pénteken délután 4-8 óráig lenne és szombaton 8-12 óráig. Az egyetemen, konkrétan pénzügy és számvitel szakon lehet olyat, hogy pénteken legkésőbb 10 órakor végzek? Mert akkor menne az utolsó vonat, hogy időbe odaérjek majd az órára. Semmiképpen se szeretném abbahagyni a könyvelő szakmát ha már egyszer elkezdtem.

2021. szept. 6. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Corvinuson simán össze tudod igy állítani az órarendet. Sőt legtöbben arra hajtanak hogy pénteken egyáltalán ne legyen orajuk és sokaknak sikerül is
2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz levelezőre, de ha nappalira akarsz mindenképpen menni, akkor is megoldható. Az egyetemen te állítod össze az órarendet, szóval ha fel sikerül venni a tárgyakat gyorsan, akkor azt is megteheted, hogy péntekre nem veszel fel órát.
2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Pénzügy számviteles vagyok a BGE-n, szerda este végzek a hétre. Nem lehetetlen megoldani, de tárgyfelvételnél nagyon résen kell lenni.

2021. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!