Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pesten az Egyetemen 3 eve nem...

Pesten az Egyetemen 3 eve nem volt megszervezve szakest. En szakfeleloskent arra gondoltam, hogy megszervezhetnem iden. Sajnos meg nem volt tapasztalatom ilyen teren ezert is kernek segitseget, hogy megis hogy nez ki egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Milyen programokat szoktak szervezni, esetleg tartani eloadasokat majd utana vacsora.

2021. szept. 8. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, csak most láttam a kérdésedet.


Én csak a magyar szakestről tudok nyilatkozni. Elsőéves vagyok a Debreceni Egyetemen. :) Tegnap zajlott a szakest. Nálunk úgy nézett ki a program, hogy volt egy kvíz irodalmi, nyelvészeti, művészeti témában, de pár történelmi kérdést is tettek fel. Aztán leírások alapján rá kellett jönni, melyik oktatóra gondoltak (összesen 6 leírás volt), majd volt egy emojik-ből álló kvíz is. Aztán tombolasorsolásra került sor, végül pedig volt zenés-táncos mulatság. Egy kávézóban került sor a szakestre, remek volt. :)


Dress code-nak megfelelően kellett öltözni, fókuszban az 1920-as évek álltak. Mondták a felsőbb évesek, hogy nagyon sokan várták az eseményt, mert 2 év kimaradt a pandémia miatt.

2022. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!