Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz távoktatás?

Szerintetek lesz távoktatás?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a távoktatást és ez a hét alatt már 10 szer meghaltam és nem bírom tovább, ugye lesz?

2021. szept. 9. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Október közepéig eldől. Ha addig nem lesz, akkor nem lesz.
2021. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Lesz, de csak október végén.
2021. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz, remélem.

Lesz szalagavató.

2021. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2es ezt honnan veszed?
2021. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Tutira lesz, minden tanárom erről beszél.
2021. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

2-es: szerintem sok lesz a beteg, mert ugye semmilyen korlátozás nem volt és most sincs, egy nyamvadt zárt téri maszkviselés sem. Olyan sok oltott azért nincs, és az oltottak között is ki tudja, hány embernél nem alakult ki védettség. Ehhez jönnek a különféle mutánsok, amik ellen az oltások amúgy sem annyira hatékonyak. Nyáron sok volt a mászkálás, most már sok helyen nincs home office, nincs online oktatás. (Én egy 100+ fős egyetemi szakra járok, sok az előadás, ahol ugye ott leszünk egymás szájában. Elvileg védettségi kell vagy max. 2 hetes negatív teszt, ami kb. egy vicc (már ha ellenőrzik majd egyáltalán). Maszk viszont nem kell.)

Általános és középiskolákban szintén egy csomó gyereket beterelnek egymástól pár cm távolságra, se maszk, se semmi.

Viszont a vadászati világkiállítás végéig azt kell kommunikálni, hogy "minden rendben". Utána várnak egy kicsit, hogy legalább a legh*lyébbek ne azonnal vonjanak párhuzamot, és majd azt mondják, "nagyon sajnálják, de mivel az emberek csak kis arányban veszik fel a 3. oltást, romlik az általános védettségi szint, ezzel romlanak a járványügyi adatok, így kénytelenek bezárni".

2021. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
6 os nem lesz bezárás.
2021. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
#7 köszönjük Dr. Miniszterelnök úr!
2021. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Lesz szalagavató, addig ne legyen.

Felőlem érettségin is lehet.

2021. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

A mi cégünk állami megbízóval dolgozik, egy hamarosan élesítésre kerülő állami rendszert fejlesztünk. Elég sok utalás történt rá, hogy "nem szeretnénk korlátozásokat, de"... Én azt vettem ki a szavaikból, hogy ősz közepén arra készülnek, hogy ismét home officeban lesz az egész cég, gondolom az oktatással sem lesz ez másképp, hiszen eddig mindig velünk voltak szigorúbbak és tartották a bejárást a legtovább.


Nem akarok sz*rt kavarni, csak leírtam, amit tudok.

2021. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!