Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen egyetem...

Mit gondoltok az ilyen egyetemi oktatóról?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hete írta ki évfolyamtársam, de semmi válasz.


2021. szept. 13. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

9 válaszból hatot ugyanaz a butthurt rinyáló válaszoló írt, eszem megáll :D

Lődd le magad boomer, a vérnyomásnak nem tesz jót, ha ennyire bepörögsz egy olyan kérdésen, hogy nem volt képes válaszolni a tanár és ez a diákoknak nem tetszik.. 😂


Egyébként nekem elég fura meglátásom van erről a dologról, mert én egy normális rendszerben tanultam, Angliában. Nem tudom Magyarországon hogy működik ez, de nálunk az előadók értünk voltak és nem fordítva. Minden előadó azzal kezdte az óráját minden félév előtt, hogy ő segíteni van ott, illetve a mi pénzünkből kapja a fizetést (ugye kint nincs állami), szóval ha valami nem oké, csak tárjuk elé a problémát és próbál javítani.

Ennek ellenére volt nekem is előadóm aki sosem válaszolt senkinek, majd a csoport panaszt tett és következő alkalommal csak úgy ugrált körbe minket ahogy csak tudott, mert kapott a felettesétől. Ugye egy normális országban így működne, de nagy valószínűséggel nem közvetlen az előadóddal van a gond, hanem sokkal mélyebbről indulhat a probléma, például nincs kedve ugrálni havi 180 ezerért, nagy a nyomás, az egyetemen elvárják hogy publikáljon ezerrel, lihegnek a nyakában és valószínűleg nincs ideje/energiája válaszolni. Az hogy online van elvileg, az az is lehet hogy úgy hagyta, órája vagy más meeting-je van.

Nálam más előadók sok esetben munkaidőn kívül, volt hogy este 11-kor válaszolt email-re.

Adjatok neki időt, vagy írjatok neki más platformon, vagy írjon más személy is neki, vagy ha legközelebb mentek amúgyis egyezemre, majd akkor megkérdezitek.

2021. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!