Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi újraírása hogy működik?

Érettségi újraírása hogy működik?

Figyelt kérdés
Tehat letettem az érettségit ebben az évben de nem sikerült elég jól, és egy tárgyból szertném újra írni. Hogy kell kérvényezni ezt vagy hogy működik?

2021. szept. 20. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezel a kormányhivatalban/online ha van ügyfélkapud/esetleg régi sulid (vagy random sulit) felkeresed, hogy segítsenek jelentkezni.


Fizetni kell érte, közép 25e emelt 42e (idén jövőre több lesz)

2021. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehat akkor csak bemegyek a suliba ahol érettségiztem és akkor segitenek? De jelentkezni bármikor tudok?
2021. szept. 20. 16:53
 3/7 anonim válasza:
Kormányhivatalon keresztül lehet jelentkezni az októberi/májusi érettségire
2021. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a kormányhivatalba menjek be?
2021. szept. 20. 19:15
 5/7 anonim válasza:
Nem kell bemenni, én úgy emlékszem hogy interneten kell jelentkezni
2021. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És interneten hogyan tudok jelentkezni?
2021. szept. 20. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:

1# vagyok, oda mész ahova akarsz, az 3 opció közül azt válaszd amelyik neked jó.

Én felkerestem egy iskolát, akik segítettek jelentkezni (hozzá teszem az ő rendszerük sokkal könnyebb volt, mint amit nekem kellett volna az ügyfélkapun kitölteni)


"De jelentkezni bármikor tudok?"

Ezt viszont nem tudom, a jelentkezési határidő február 15.


[link]

Itt van több infó

2021. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!