Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék orvosi igazolást...

Hogyan tudnék orvosi igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Az egyik nap nem mentem be az első két órára, mert elaludtam. De a szülőit nem óraszámban, hanem alkalombban nézik ugyebár. Én erre el nem cseszek egyet! Nem tud egy orvos adni egyet így utólag? Pl szerdán megyek fogorvoshoz. Ha megkérem, nem igazolná le nekem azt a napot, mert mondjuk nagyon fájt a fogam?

2021. okt. 4. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnak mondd el az igazat, lehet, hogy segít. Ha kamuzol, nem fognak, de ha őszinte vagy, lehet, hogy kisegítenek. Amúgy mást nem tehetsz.
2021. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Még nincs háziorvosom sajnos, most költöztünk. Azért megpróbálom a fogorvosnál.
2021. okt. 4. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Na adott végül?
2023. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Atya úr fasza. Majd leírom a storyt, hogy hogyan végződött. Érettségi után. Ha már érdekel. :DD
2023. márc. 24. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!