Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki suli időben megy a...

Ha valaki suli időben megy a pszichiátriára évet ismétel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha több mint 250 órát vagy egy tárgyból több mint 30%-ot hiányzik az ember (bármilyen okból, pszichiátria vagy más), és nincs jegye amivel le tudnák zárni, olyankor menthető az év osztályozóvizsgával.


Mit értesz pontosan az alatt, hogy "megy"? Bent fekszik hónapokig? Hetente 1x ugyanarról az óráról hiányzik?

2021. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, hogy bent fekszik hónapokig
2021. okt. 10. 11:03
 3/3 anonim válasza:
Én tavaly szeptemberben kerültem kórházba, belgyógyászatra majd pszichiátriára, decemberben kerültem ki, és még volt 1 hónap az első félévből. Ha akartam volna akkor záróvizsgázhattam volna minden egyes tantárgyból és akkor nem kellett volna évet ismételni, de nem szerettem volna mert nem voltam még olyan lelki állapotban. A végzős évem volt.
2021. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!