Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autósiskola emelhet a gyakorla...

Autósiskola emelhet a gyakorlati képzés árán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy két oldalas szerződés,amiben egy 5800ftos óradíjról írtam alá a szerződést, illetve ennek van egy elfogadom a vállalási feltételekben foglaltakat.

Ez csak a honlapon található meg, de ott is rosszul. Azonban ez nem említi, hogy a szerződésben foglaltakat módosíthatja a szolgáltató.

Ha erre hivatkozva tagadom meg a több pénz kifizetését, akkor ebből lehet nekem bajom?

Illetve, 30óránál járok, de még nem parkoltam egyszer sem... Ha az oktató nem is figyel amikor ezt említem neki, akkor mit lehet csinálni?



2021. okt. 11. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

kereshetsz másik iskolát, úgy hogy meglesz a 30 órád... mert ahova most jársz, kötelezőek kiadni a levezetett órák számát dokumentálva

én 31. óránál vizsgáztam, és a kresz, és a forgalmi is egyből sikerült... megjegyezném hogy én is váltottam, mert elsőre egy bunkó vén faszhoz ültem be, akinél mindig szorongtam.. nem tudtam normálisan vezetni... így a 20. óra után ezt megelégeltem és váltottam... egy nagyon jó oktatóhoz mentem utána, és szuper gyorsan megtanított mindenre amire kellett

2021. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!