Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskolás koromban,...

Általános iskolás koromban, az utolsó két évben én voltam a fekete bárány a suliban. Ma már nagyon bánom és szégyellem a dolgot. Jól esne a még élő tanáraimnak ha bocsánatot kérnék tőlük? Sajnos későn nőtt be a fejem lágya.

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Nagy eséllyel már megfeledkeztek rólad, mivel azóta volt már több száz másik diákjuk.
2021. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz,de szerintem engedd el, nincs értelme, illetve valószínű, hogy volt nálad rosszabb is
2021. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle, tedd jóvá, változz meg. Ennyi elég. Majd a karma úgy is visszaadja.
2021. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!