Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek nincs oktatási azonosít...

Akinek nincs oktatási azonosítója, mert már idősebb és régen tanult, de most tanfolyamra jár, mennyi idő alatt kapja meg ezt a 11 jegyű számot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 07:52
 1/5 anonim válasza:

A felnőttképző az adatszolgáltatása során a FAR rendszerben pár nap alatt megkapja az oktatási azonosítót adott képzésben résztvevőhöz- mivel ezt a résztvevők 99%-a nem tudja megmondani. Tőlük elkérheted.

Az adatszolgűltatásukban természetesen akikor vagy benne, ha beiratkoztál, van szerződésed, és az alap adataid megadtad.

2021. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt én is így gondoltam az elején, de már 6 hete van szerződésem, az adatainkat a suli rögzítette a FAR-ban. Azonban, az azonosítómat nem tudják még mindig.
2021. nov. 11. 05:46
 3/5 anonim válasza:

AZ érdekes, mert az Oktatási Hivatal kötelezően meg kell, hogy jelenítse, ha maradéktalanul mindent kitölt a Képző.

Ez esetben körülményes, de hívd fel az OH.t, hátha gyorsabban választ kapsz.

Én felnőttképzésben dolgozom, napi több résztvevőt rögzítünk, csak tavaly ilyenkor volt 1 csoport, ahol a kezdeti FAR technikai problémák miatt nem adott a rendszer OH azonosítót. Azóta ez egyszer sem fordult elő.

2021. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, ráadásul képzési hitelhez fontos lett volna, már ideges vagyok. Hívom az Oktatási Hivatalt.
2021. nov. 11. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, hogy lett végül?

És akkor ahhoz be kell iratkozni valahova, hogy megtudd, hány támogatott féléved lehet még?... Ez nem tűnik életszerűnek.

Én csak akkor felvételiznék, ha már tudom, mennyi ingyen félévem van.

Vagy nekünk 12 van, mert a régi rendszerbeni még nem számít bele - amikor is korlátlan féléved lehetett?

nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!