Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet 11.-ben gimit váltani? ...

Lehet 11.-ben gimit váltani? Érdemes 11.-ben?

Figyelt kérdés

11.es vagyok és gyűlölöm a sulit és az osztályt amibe járok.Egyrêszt nincs semmi osztályközösség és elég magányos vagyok extrovertált létemre,+ a suliban semmi diákélet nincs,másrészt egy másik településre járok ki minden nap és ez rengeteg időbe kerül.Eljutottam arra a pontra, h nagyon komolyan elgondolkoztam a suli váltáson.Anyukám azt mondta,h maradjak amíg nem bullyingolnak v nem állok bukásra,barátaim szerint bírjam ki ezt a két évet,de nem megy egyszerűen.Csak arra tudok gondolni h mennyire megbántam h ide jöttem és nem tartozom ide és szar érzés hallgatni h az otthoni barátaimnak mennyire jó.De közben az is bennem van h most ez az utolsó utáni lehetőség h váltsak.De ha sulit is váltok egy jól összeszokott társaság már nem tudom bevenne-e

Mi lenne a megoldás?Ha nincs is megoldás a problémámra,mivel tudnám enyhíteni?



2021. nov. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én ha nem lenne vészes a dolog kibírnám ezt az évet és utolsó évre elmennék estire.
2021. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h az esti szoba se jöhet:( de mindenesetre koszi a valaszt
2021. nov. 13. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt, hogy 12-re jött át egy lány.
2021. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be tudott illeszkedni?
2021. nov. 13. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Be.
2021. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!