Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógusok, hogyan kell...

Gyógypedagógusok, hogyan kell egyéni fejlesztési tervet készíteni?

Figyelt kérdés

Gyógypedagógusnak tanulok levelezőn, TAP és pszichopedagógia szakirányon, másodéves vagyok. Készítenem kell egy egyéni fejlesztési tervet, de csak két üres sablont kaptunk, még sose láttam egy elkészült egyéni fejlesztési tervet, nem tudom, hogy milyen hosszúnak kell lennie, milyen részletesnek, stb. Az oktató semmilyen támpontot nem adott, csak az üres mintát. E-mailekre nem válaszol. Szakértői véleményt már szereztem, az alapján kell elkészíteni.


Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan álljak neki, melyik ponthoz mennyit kell írni, milyen részletességgel? Esetleg az interneten van valahol kitöltött minta, hogy legalább egy példát lássak, mielőtt ezt megírom?



2021. nov. 16. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én beírtam a keresőbe " egyéni fejlesztési terv minta "

Rengeteg találat van.

Pl:

[link]

2021. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Azt tudom, hogy mit kell tartalmaznia, de azt nem, hogy milyen hosszúnak kell lennie. Üres mintám van, de szeretnék elolvasni egy olyan egyéni fejlesztési tervet, ami teljesen készen van, hogy lássam, mit kéne összehoznom, hogy néz ki egy végleges változat. Sajnos órán egyet sem mutatott az oktató (személyes adatokat kitakarva sem). :(

2021. nov. 16. 11:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy erre fogunk jegyet kapni, vizsga nem lesz, ezért görcsölök ennyire rá. Szükségem van az ösztöndíjra, így mindenképpen jól kell teljesítenem.
2021. nov. 16. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolom, hogy Eszterházys vagy? :)
2021. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, MATE Kaposvár. Nálatok is hasonló a helyzet? :)
2021. nov. 17. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Annyi, hogy nekünk tettek fel 2 példát:D
2021. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ti egy fokkal jobban jártatok. Na mindegy, valahogy majd megoldom, remélem az oktatónak is megfelel majd úgy, ahogy csinálom.
2021. nov. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!