Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szinte biztos vagyok abban,...

.......................... kérdése:

Szinte biztos vagyok abban, hogy közlekedésmérnökin szeretnék továbbtanulni. BME, SzE vagy a Nyíregygázi Egyetem?

Figyelt kérdés
Kutattam egy kicsit nekem a BME nem jön be annyira de a SzE (Szécheny Egyetem) viszont igen. Aztán észrevettem hogy Nyíregyházán is lehet tanulni közlekedésmérnöknek. Azonban semmit nem találtam a nyíregyiről. Aki esetleg ott hallgató az tudna segíteni? Misklci vagyok, de nem okoz gondot Győrbe tanulni, ha az jobb.

2021. nov. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

ha a jóság a szempont akkor BME

itt is megy le a színvonal, de a többi az már gyerekmegőrző

2021. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Széchenyin az ÉÉKK-n inkább az üzemviteli, forgalomirányítási, közlekedéstervezési iránnyal foglakoznak. Egyáltalán nem könnyű és nem gyermekmegőrző. De gondolom a BME-s kolléga már mind a három egyetemen tanult, ha ennyire jól tudja.
2021. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat Győrre! Nyugati város, fejlett, jó a képzés! Nagy az egyetemi élet, kollégiumok modernek, egyetem modern. Fentebb leírták a képzése előnyeit is, szóval fixen jó választás ha nem szereted a Pesti tömeget!
2021. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyházán tavalytól nincs közlekedésmérnöki.

Járműmérnöki képzés van, ami gépészmérnök járművekre szakosodva.

De egyébként a képzés jó, gyakorlatközpontú inkább, aki szerint meg gyermekmegőrző azt megnézném hogy teszi le :D

2021. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Győr ipari város jó lehetőségeket nyújt, ha netán màr gyakornokkent elkezdesz cégeknek bedolgozni. Mondjuk nekem maga a szakválasztásod kérdéses. Nekem van pár Győri közlek mèrnök ismerősöm akik kreditpótlásokkal mscre gépészre mentek, mert kevés volt a munkalehetősèg ès annak a fele is kB àllami cégek amikor keveset fizetnek. Vagy hàt annyit mint Győrben egy multinál egy raktàrosnak.
2021. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én megfordultam egy évet BME-n, aztán átmentem az ÉÉKK-ra mint sokan mások. BME-n járműmérnököt képeznek belőled nagyjából kiegészítve néhány közlekedésmérnöki tudással. (Ami munkaerőpiaci szempontból lehet "előnyös", de ha te közlekedésmérnök akarsz lenni, akkor konkrétan szenvedés a BME KJK). Az ÉÉKK-n ahogy írták is előttem pedig az üzemviteli, forgalomirányítási, közlekedéstervezési irány a hangsúlyos. És igen sokkal jobbak kolik, normálisabb a HÖK, a Közlekedési Tanszék oktatói is 80%-ban nagyon normálisak (BME-n kb fordított arány). A közlekedésmérnöki szakmán belül pedig mindenki tisztában van a két egyetemi képzés jellemzőivel, ahogy észrevettem, egyáltalán nincs lebecsülve az ÉÉKK. Sőt...
2022. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!