Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek be fogja jelenteni...

Szerintetek be fogja jelenteni a mai kormányinfón a digitális oktatást?

Figyelt kérdés

Ma 15 órakor lesz kormányinfó ahol újabb intézkedédeket fognak hozni. Szerintetek

bejelentik az online oktatást? És ha bejelentik akkor csak az oltatlanoknak lesz?


2021. nov. 18. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Mégis miért jelentenék be? Már több százszor feltettétek a kérdést. Szinte nincsenek járványügyi korlátozások, az iskolák bezárása pedig az utolsó gondolatuk lesz. Ha át akartak volna állni online oktatásra, azt már rég megtették volna.

(Ha online oktatás kerül bevezetésre, akkor mindenkinek az lesz. Kivitelezhetetlen az oltott/oltatlan szerinti ketté bontás.)

2021. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem. Maszk se kell, lehet menni kocsmázni meg oltatlanul szinte bárhova. Az oltatlanok ekkora megkülönböztetése óriási botrányt szülne, plusz ez konkrétan nekik lenne ajándék, úgyis az otthon gubbasztásra vágynak.
2021. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem valószínű. Ahol nagyobb probléma van, ott is csak gondolkodnak rajta.

A románoknál is csak 2 hét kényszerszünet volt, aminek most lett vége.

2021. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem. Én olyanokat tudok elképzelni, hogy pl. bejelentik, hogy beltéri helyeken újra kell maszk (nem csak a tömegközlekedésen, hanem plázákban, boltokban is).
2021. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Én most kaptam emailt a sulitól, hogy holnaptól online oktatás lesz... Bp főiskola
2021. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
5# Melyik? Ha a válaszod igaz, akkor az egyetem egy-két napon belül nyilvánosan is közzéteszi.
2021. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azt jelentik be ma,hogy üzletekben, beltéri helyeken maszk kell. (csak egy megérzés)
2021. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy fogják bejelenteni. Az intézményvezetőkre lesz bízva, így el lehet hárítani a felelőséget.
2021. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már nem tudok várni online oktatást akahok
2021. nov. 18. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Maradj akkor otthon, de miért kéne ehhez válogatás nélkül mindenkit bezárni?
2021. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!