Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék matekból?Va...

Hogyan javíthatnék matekból?Vagy hogyan érthetném meg jobban?

Figyelt kérdés
Most 11.-be járok, és elég nehéz a matek. Az előző tanároknál mindig 4-est vagy 5-öst kaptam, de a mostani tanáromnál maximum csak 3-ast érek el. A tanárom kedves, de egyszerűen nem tud tanítani. Veszünk egy új témát, és felír egy primitív egyszerű példát, és a következő feladatban már a legbonyolultabbakkal indít. Szóltunk az osztályfőnöknek, és a tanárnak is, de semmi változást nem értünk el. Sajnos nem csak én küzdök ezzel a problémával, az osztályból szinte senki sem ír jobbat mint 2-3-as. Sokat tanulok, és gyakorolok, videókat nézek, de ennek ellenére a dolgozatnál úgy érzem, mintha semmit sem tudnék, olyan nehezek a feladatok. Mivel már 11.-ben vagyok, ezért számít jegy, és nem mindegy hogy valaki 3-as vagy 4-es évvégén. Nem igazán lehet javítani sem, mivel nem engedi, hogy szorgalmikat csináljunk. Nem tudom, hogy ebben az esetben mi a teendő az iskolai részről, ezért kérek segítséget. Továbbá megköszönném, ha valakinek van valami jó matek tanulós/megértős tippje és megosztaná. Előre is köszönöm!:)

2021. nov. 23. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a szüleiteknek, hogy szóljanak szülőin.
2021. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipphez kellene tudni, hogy mit vesztek.
2021. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznék egy ilyen dolgozatot, hogy mi volt a feladat.
2021. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 exponenciális egyenleteket vettük, és most a logaritmusnál járunk.
2021. nov. 23. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Pedig ezek egyáltalán nem nehéz témakörök. Nem is nagyon lehet hűdenehéz feladatot adni.
2021. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
Biztosan a legbonyolultabbakkal indít? Nem lehet, hgoy csak kihagysz/kihagytok valamit?
2021. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magántanár
2021. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!