Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány BTK-sok, aláírtátok...

Pázmány BTK-sok, aláírtátok már ezt a petíciót az online oktatásért?

Figyelt kérdés
Az ÁJK már átállt, de még az ELTE-BTK is, ahogy a szomszédos Károli is. Csak nálunk megy szembe az árral a Dékáni Hivatal. Segítsünk nekik, mutassuk meg, mennyien támogatjuk a helyes döntést, az online oktatást! A petíciót az első kommentbe linkelem.

2021. nov. 25. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
2021. nov. 25. 14:28
 2/67 anonim ***** válasza:
66%
Kösz nem, fel kell még vennem a gyermekvizsgálati jegyzőkönyvet az iskolásommal.
2021. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
43%

Nem,mert nem akarok online oktatást, örülök, hogy nem állunk át.

Már a gimit is online kellett befejezni, nulla szociális élettel, nem én voltam az egyedüli, akinél depressziós és szorongásos problémák alakultak ki (többek között azért is, mert egy bántalmazó családban kellett otthon lennem, szóval arra senki nem gondol, hogy nem mindenkinek játék és mese ám ez a "maradj otthon dolog"...) Innen már csak egy lépés hogy a koliból is kipateroljanak és haza kelljen újra mennem.

Jelenleg jobban szorongok az online oktatás bevezetésétől, mint az egyetemre való bejárástól.

Már oltás is van, ami bizonyítottan enyhíti az elkapott fertőzés lefolyását, tehát aki a vírustól fél oltással be magát és vegye rá erre a családtagjait is, akiket esetleg félt a fertőzéstől.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy tönkreteszik az egész fiatalságát több ezer embernek ezzel a folyamatos online átállással.

2021. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

"Már oltás is van, ami bizonyítottan enyhíti az elkapott fertőzés lefolyását, tehát aki a vírustól fél oltással be magát és vegye rá erre a családtagjait is, akiket esetleg félt a fertőzéstől." - Igen ám, de ez ennyiben nem merül ki. És akikkel napi szinten találkozol? Idegenek a tömegközelekedésen, amivel eljutsz az egyetemre? Őket hogy vegyem rá? Valamint jó lenne észben tartani, mert ezt nem teszed, hogy attól, hogy valaki be van oltva, még ismét lehet fertőzött, csak kisebb eséllyel hal bele. De ettől még lehetsz beteg.

Aki beteg, nem mehet be az egyetemre, Akkor a hiányzásai miatt meg nem tud tárgyakat teljesíteni, viszont online meg hallgathatja otthon is az előadást.

Szóval bocs, de pusztán azért, mert te hiányolod a szociális életet és nem szeretsz otthon lenni, én még nem szeretnék ismét beteg lenni, és a betegség miatt lemaradni az óráimmal. Igenis meg kell teremteni a lehetőséget rá, hogy ne csak és kizárólag face to face lehessen órát hallgatni.

Ez a többség érdeke.

2021. nov. 26. 02:57
 5/67 A kérdező kommentje:

" Egyszerűen nem hiszem el, hogy tönkreteszik az egész fiatalságát több ezer embernek ezzel a folyamatos online átállással." - Na ebből látszik, hogy milyen fiatal vagy, és bocs, de némileg önző is.

Nem, a te "fiatalságod" nem fontosabb, mint az emberek egészsége és a fertőzésveszély.

2021. nov. 26. 02:59
 6/67 anonim ***** válasza:
23%

"Nem, a te "fiatalságod" nem fontosabb, mint az emberek egészsége és a fertőzésveszély."


Ja, mert Te biztosan a többi ember egészségét félted, és nem merő kényelmességből akarsz otthon maradni! HA-HA, mindjárt el is hiszem!


De ugye, ha online átállás lenne, Te biztosan nem mennél moziba, szórakozóhelyre és konditerembe, ugye? Othhon ülnél, csak hogy mások egészségét védd:-) Ugye?


Szánalmas vagy!

És én sem írom alá a petíciót:-) És remélem, hogy a Dékáni Hivatal is pont lesz@arja a petíciótokat!

2021. nov. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
20%

Jesszus, azért néhány egyetemistáról megvan a véleményem.

Petíció? Online oktatás? Bakker, egy olyan betegség miatt, amit az ország 10%-a kapott el, és kb. 3 ezreléke halt bele??

Úgy viselkedtek, mintha armageddon jönne. Nevetséges banda.

2021. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
25%

#3-as, teljesen egyetértek Veled. Néhány ökör úgy gondolja, hogy a saját rettegése/lustasága/tehetetlensége csak úgy lesz elviselhető, ha több millió másik normális ember normális életét teszik tönkre.


De szerintem ne aggódj, bár nem szeretem ezt a kormányt, úgy látszik, hogy valóban nem terveznek lezárást, és ebben egyetértek velük.

Ha át is áll néhány egyetem online-ra, szerintem amint januárban leszállóban lesz a járvány, visszaállunk jelenlétire.

2021. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
12%

"És akikkel napi szinten találkozol? Idegenek a tömegközelekedésen, amivel eljutsz az egyetemre? Őket hogy vegyem rá?"

Én közvetlenül csak a saját egészségemért vagyok felelős, mindenkinek a saját döntése, hogy beoltattja-e magát vagy védekezik-e járvány ellen. Nekem semmi közöm hozzá és nincs benne felelősségem, ha egy random ember a tömegközlekedésen megfertőződik.

(Slusszpoén, hogy egyébként gyalog járok az egyetemre, de mindegy :))


Egy másik kommentedben meg önzőnek nevezel. Hát ilyen erővel én is mondhatnám ezt rád, tekintve, hogy te meg nem veszed figyelembe, hogy valakinek milyenek az otthoni körülményei, valaki pont ott van potenciálisan veszélyben (ajánlok egy hétvégét alkoholista és/vagy mentalisan beteg szülővel).

Kérlek, gondolj ebbe is bele.


e

2021. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
24%
Aki fosik, az oltasson. Én szeretnék egy olyan papírt kapni, ami mögött nem agyatlan online puskázások és nulla szakmai kapcsolat van.
2021. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!