Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új törvényjavaslat szerint...

Az új törvényjavaslat szerint kell majd nyelvvizsga 22-ben?

Figyelt kérdés
Mert ott 2021. Aug-ig írják, de ennek mi értelme, ha addig az időpontig mar korábban is adtak amnesztiát?
2021. nov. 27. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ezt sokan nem értjük, én sem:/ de sztem az új mutáns miatt biztos idén is lesz, mármint én imádkozom:/
2021. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
*mármint 22-ben
2021. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
ezt hol lehetne megkérdezni?:/
2021. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂 eddig is mindig utolsó pillanatban találták ki, nem tudod megkérdezni senkitől. Inkább csinálj egy nyelvvizsgát, az a biztos. Vagy szerezz valami papírt, ami felment ez alól (pl diszlexia talán)
2021. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
12 hetes napi 8 órán át tartó gyakorlatom, és államvizsgára készülés mellett nem hinném, hogy lenne időm megcsinálni, egyértelműen akkor egy küln évben csinálnám meg, de jeleneleg persze tanulom, de annyira egyetem mellett nem megy
2021. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*16 hetes
2021. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
sztem elírták..
2021. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nulla megfontolasbol csak tetelnovelo elemkent kerult a modosito javaslatba, hogy ha ranezunk akkor elkepedve mondhassuk, hogy: jeeee mennyi kedvezmeny es jogosultsag. Szerintem nem fogjak megadni, de ez eleg igazsagtalan lenne, aki szaz evvel ezelott vegzett es tenyleg semmi de semmi koze a covidhoz az kap nyelvvizsga nelkuli diplomat, aki meg virusban munka mellett igyekezte tanulmanyait egyengetni, figyelve azt hogy elete total szet ne hulljon az meg rohadjon meg. Amugy senkit nem akarok elkeseriteni de ha most valami csoda folytan a keresztfelevesek nem kapjak meg, vagy esetleg nem derul ki, hogy tenyleg eliras es 22. Juniusaig ertlmezheto, akkor utana mar biztos nem lesz amnesztia, legalabbis marciusban valasztas senki nem fog foglalkozni vele akkor sem utana. Fogalmazhatnek ugy is, hogy kormanyvaltas utan ezek utan a patkanyok utan kell rendet tenni, a nyelvvizsga kerdese lesz az utolso utani.
2021. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Remélem igen
2021. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
2021. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!