Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak azért jár mindig ingben...

Csak azért jár mindig ingben az angol tanárom, hogy azt mondhassa hogy ő az ing-es alak?

Figyelt kérdés
Asszem folyamatos jelenidőnél, vagy fasztudja hol, az ige inges alakját használjuk. Ha valaki elrontja, akkor a tanár rákérdez "Hogy képezzük?" és ha valaki ilyenkor csak annyit mond hogy "inges alak", akkor azt mondja "Nem, az inges alak az én vagyok." 🤷‍♂️

#tanár #iskola #ing #Nem vagyunk ötödikesek, csak estigimi és sokan ezelőtt németet vagy még a kőkorszakban oroszt #/ez az előző kulcsszó folytatása, csak nem fér ki egybe/ *tanultak
2021. nov. 27. 15:51
 1/5 anonim válasza:
100%

?

Amugy lehet. De én is ingbe járok,és nem emiatt.

2021. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye humora van xd. De nem hiszem, nekünk gimnáziumba minden tanár elegánsan jár.
2021. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én pénzügy tanárom meg azért járt nyáron sortba, hogy elmondhassa magáról ő mindig shortol. :)
2021. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Női bugyit nem hord véletlenül?Mert azzal biztosan nem merne vicceskedni.
2021. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom🤷‍♂️ Szerencsére még nem volt olyan helyzet, ahol ez feljöhetett volna témaként...
2021. nov. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!