Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha meghosszabbítottam a...

Ha meghosszabbítottam a tagságomat a meló-diák iskolaszövetkezetben, de 1 hétre rá kiiratkoztam az iskolából, dolgozhatok diákmunkákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Különböző okok miatt ki kellett iratkoznom a suliból. 17 vagyok, és eddig anyagilag nagyon jól jött hogy suliba járok. De ez elveszne, és nem lenne szinte semmi bejövő pénz. De dolgozni sem tudok sehova elmenni így, mert 18 év alatt, rendes munkát nem találok. Szóval az lenne a kérdésem, hogy észreveszik-e valahogy hogy már nem járok suliba? Valahol feltűnik nekik? Vagy addig amíg nem lesz a szülinapom, járhatok diákmunkázni? (4 hónapról van szó)



2021. dec. 6. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletben nem tudhatják meg, de ha mégis,akkor gázos a szitu. Nem csak diákigazolvány,de jogviszony is kell a munkához.
2021. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!