Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat írókat hol találok?

Szakdolgozat írókat hol találok?

Figyelt kérdés

Láttam már többen tettek fel erre vonatkozó kérdéseket. Mindenre az a válasz érkezett, hogy neki kell megcsinalni.

Vannak helyzetek mikor az ember nem tudja befejezni, vagy gondolom megírni sem. (Én az előbbi vagyok).


Kb.8 oldal hiányzik. Nem találok megbízható szakdolgozat írókat.

Akik hirdetik magukat vagy több mint 100.000-ért szeretnének megírni 8 oldalt vagy pedig a válasz levelére nem tudok már írni mert blokkolta az e-mailem (?)….


Ha mindenkepp szeretnék utána érdeklődni, hogy reális áron mennyi idő alatt tudna nekem befejezni akkor hol találok?


Arra kérlek benneteket, hogy ne írjatok, hogy “szégyen, ennyit sem tudsz stb”. A többi kérdés alatt már elolvastam.

Érdemben szeretnék választ kapni, s köszönöm ha tudsz segíteni.



2021. dec. 15. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudsz, meg kell fizetni más tudását, ennyire egyszerű.
2021. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy fizetdz vsgy kiizzadod magadból.


Nincs teszkógazdaságos szakdogaíró... 🤣🤣🤣

2021. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem egy egész szakdoga , azaz kb.50 oldal kerül 100-150 ezerbe. Nem 8 oldal.. :D

De ez a “teszko gazdaságos” kifejezés tetszik. Max.50ért benne lennék 8 oldalba de 100 felett.. azért én sem keresek ennyire jól :D

2021. dec. 15. 22:34
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Tehát csalásra keresel szaksegítséget? És drágállod? Tényleg?
2021. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Igen. Nem veszekedést szeretnék szítani. Többi kérdés alatt megtaláltam ezeket a kérdéseket.

Köszönöm ha érdemben tudsz segíteni.

2021. dec. 15. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

8 oldal az 2 este, ha értesz ahhoz, amiből diplomád lesz. Itt töltöttél eddig nagyjából háromnegyed órát. == kb. 2 oldal.


Miért?

2021. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van 6-os, ha ide fel tudok jönni akkor szakdolgozatot is tudok írni.
2021. dec. 15. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ennyi idő alatt amennyit rászántál erre a megíró keresésre eddig, már rég befejezted volna. 8 oldal az kb 2 óra. Több időbe telik elmondani neki hogy miről szól a szakdolgozat. Másrészről meg mai napig nem értem hogy ki kezdte el terjeszteni ezt az aláírt hogy szakdogának minimum 50 oldalnak kell lennie, de nálam amikor én diplomáztam ott is minden hallgató társam ezen parázott. Csak a valóság az hogy ilyen kritérium nincsen, legalábbis nekem a BME-n nem volt. Ha te 42 oldalban le tudtad írni azt amit akartál és kerek az egész, akkor 42 oldal lesz.
2021. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A követelményben van benne, hogy minimum 40 tiszta oldalnak kell lennie. Legalábbis a mi egyetemünkön. Illetve max is megvan Bsc-n és Msc-n egyaránt.
2021. dec. 16. 01:38
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én azért rákérdeznék, hogy nem jó-e ez így. Nálunk is 50-80 oldal volt megadva kötelezőre mellékletek nélkül, 32 oldallal adtam le a saját munkám. A konzulensem megvédett, hogy ebben így minden benne van és bocs de ez a téma ennyi. És elfogadták.

Párom is 4-5 oldallal maradt le a minimum oldalszámtól, levontak érte pontot, de elfogadták.


Szakterülettől függően tudok neked segíteni, ha gondolod, de a helyedben megkérdezném a konzulensem, hogy mit gondol, mit kellene még beleírnom ha egyáltalán kellene, vagy el fogják-e így is fogadni. A legtöbb esetben rugalmasak, ha csak néhány oldalról van szó

2021. dec. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!