Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatokat...

Tudnátok tapasztalatokat mesélni a design- és művészetmenedzsment nevű mesterszakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni majd az egyetemen és felmerült bennem, hogy erre a szakra jelentkezem. Viszont sajnos nem sok információt találtam róla az egyetemek honlapján kívül. Legfőképpen tapasztalatok érdekelnének, illetve hogy ezt elvégezve lehet-e esélyem a filmipar vagy a könyvkiadás gazdasági részén munkát találni. Különben kereskedelem és marketing szakon fogok végezni júniusra, így esetlegesen szívesen hallgatok meg más mesterszak ajánlásokat is! Előre is nagyon köszönöm!

2022. jan. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem reklámügynökség, meg ilyesmi helyeken biztosan eltudsz vele helyezkedni, illetve könyvkiadónál is tuti fogadnak majd, vagy talán inkább oda a grafika szak(?). Bár szerintem ennyire nem kötött, hogy CSAK egy bizonyos diplomát fogadnak el, a lényeg, hogy a végzettségednek legyen azért köze ahhoz a munkához, amire jelentkezel majd később. Úgyhogy szerintem simán van esélyed ezeken a területen ilyen diplomával.

Tehát ha kicsit elszeretnél menni művészibb irányba, akkor szerintem is a design menedzsment (ha jól tudom ennek a design kultúra az alapszaka)

Egyébként hova jársz kereskedelem és marketingre?

2022. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszi a válaszodat, jelenleg a Corvinuson tanulok.
2022. febr. 1. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, remélem tudtam segíteni:)

Aztaa, hát a Corvinuson jó nehéz lehet bekerülni marketingre, elég magas a ponthatár.

Ilyesmi mesterképzésre nem szeretnél menni egyébként, mármint gazdaságra? Nemzetközi tanulmányok, MBA, gazdaság menedzsment?

2022. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem zárkózom el semmilyen lehetőségtől, szívesen hallgatok meg más véleményt, tapasztalatot is, arról hogy mi éri meg ezután az alapszak után.
2022. febr. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!