Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szolnoki Főiskolán van OKJ...

A Szolnoki Főiskolán van OKJ pincér képzés? És ha igen akkor mennyi a képzés ideje?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

1. OKJ már nincs.

2. Hogy lenne már egy főiskolán pincér képzés.

2022. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert néztem az oldalukat és a vendéglátásba láttam hogy olyan is van
2022. febr. 24. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szolnokon van az ICTC Hajópincér iskola ha vendéglátást szeretnél tanulni, de én erősen lebeszélnélek róla...


Jelenleg pincérként dolgozom, ha nincs olyan célod, hogy kint dolgozz akkor engedd el az egészet. Sok munka, bejelentési gondok a legtöbb helyen, bérezés kb mint egy gyárban, de ha nem helyben vagy magadnak kell megoldani a bejárást, az ingek kopó ruhák, kb 2-3 hónapot bírnak és egy normális 10eFt-tól indul amiben nem büdösödsz meg fél óra alatt.


Akkor érdemes elvégezni tényleg ha ki akarsz menni egy kis önerőt összerakni, de egyébként komolytalan szakma. Max arra jó itthon, hogy hétvégén beugorj egy kis plusz pénz miatt.

2022. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak annak akarok menni de köszönöm a válaszodat de mellette italokat akarok csinálni. De ha kell bárokban is dolgozok ahol jó a hangulat de a nyugis helyeket szeretem. Sok célom van hova menjek vendéglátásba de egyrészt érdemes mert megvan hozzá nekem a képesség ami kell. Illedelmesen alkalmazkodni a vendégekhez és türelmesnek lenni. Sok szakmát válogattam ki ezek közül : tanár, fodrász, fotós. Próbáltam ezekben elképzelni magam de nem tudtam és hamar meg is unnám. Színésznek meg még bonyolultabb és rosszabb. Szeretem a pörgős munkát mert nemkell reménykedjek benne mikor leszek kész. A rossz napjaimat legalább eltereli és remélem jó kollégáim lesznek de legalább 1 vagy 2 akikkel jól tudok majd kijönni 😊 örültem hogy a megválasztott szakma meg is van és tavaly óta ezt akarom. Amikor elhívott a nővérem étterembe mindig azt mondtam "annyira hangulatos és itt dolgoznák" nem ilyen nagy éttermet képzelj el hanem hangulatosat és kicsit
2022. febr. 25. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!