Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat mellett hogyan...

Párkapcsolat mellett hogyan lehet tanulni úgy, hogy ne legyen probléma, hogy heti pár alkalommal otthon online oktatás folyik?

Figyelt kérdés

Máshol tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de szegény párom (volt) miattam nem tudott közös programokat és semmit se csinálni, mert én otthon ülök heti 3x 1 órát, hétköznap. Konyhában, de van nappali és szóba is a lakásban.

Az ilyen jellegű oktatást hogy oldja meg valaki munka és társ, esetleg család mellett? Kb 2 éves suliról van szó.


2022. márc. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akit zavar otthon heti 3 óra videokonf, az ne lakjon a másikkal! Az csak kifogás, hogy miattad nem tud semmit csinálni. Miért nem főz, takarít vagy megy el pl. futni, bevásárolni vagy a barátaihoz addig?

Aki 168 órából 3at nem tud rajtad csüngni és ezért lelkiismeret furdalást kelt, az szellemileg nem ép!

Külön szobában lehet amúgy megoldani ha több videokonf megy, de min. a fülest felveszem.

Nálam a TV bámulás ütötte ki a biztosítékot. Munka videokonfban foci meg primitív sorozat volt bömböltetve, majd ha szóltam, hogy behallatszik, ment a szájhúzás. Nincs is már itt! :)

2022. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem volt ez probléma, pedig két szakot elvégeztem a párom mellett.


Aki nem bír ki ennyit a párja nélkül, az egy önző dög, ezt kár ragozni. Nem tudom, miért olyan nehéz egymás mellett elkockulni és amíg az egyik a tárgyat hallgatja, a másik kockul vagy videókat néz vagy olvas vagy bármit. Minek kell heti 7 napon menni valahova, minek kell heti 7 napon minden este egymás seggében lenni? Nem lesz úgy belőletek semmi, ha egymás támogatása helyett egymás kisajátítása megy csak...

2022. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tévé nincs a lakásban és nem is lesz. Ilyen problémám nem lesz.

Azert kérdezem ezt ,mert költözés után terveztem még egy sulit elvégezni. Előbb a nyelv ,mert külföldön vagyok ,akkor makogjak is valamit, majd egy szakma. Már terveztem, hogy semmi párkapcsolat nem lesz addig,míg nem végzek és nincs ebből gond.

2022. márc. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!