Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel az...

Hogyan készüljek fel az egészségügyi ágazati vizsgára?

Figyelt kérdés

Jövőre kell megcsináljam és nézegettem, hogy milyen kérdések vannak és ilyenekről mégcsak nem is tanultunk. [link]

Vagy csak ezeket a kérdéseket kérdezhetik?



2022. márc. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem a suliban kérdezed meg?
2022. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én idén fogok ágazati vizsgázni. Általában a vizsgafeladatok fél évente szokott egy kis mértékben változni. Nekem segít, ha többször megoldom (de fontos, hogy ügye ne csak bemagold a válaszokat, hanem értsd is azokat). És igen, ebből lesznek összeállítva, méghozzá:

9 feladat anatómiából, különböző szervrendszerekből összeállítva

9 feladat az ápolástani ismeretekből

5 feladat a betegmegfigyelés és vitális paraméterekből

3 feladat gyógyszerelésből (ez pl. jövőre lesz külön tantárgy)

3 feladat társadalomtudományból


Vannak közöttük olyanok is, amit majd jövőre fogtok tanulni, illetve lesz az elmélet mellett egy gyakorlati vizsga is, ami 3 feladatból fog állni:

-Lesz egy vitális paraméter mérése-dokumentálása

-Újraélesztés végrehajtása

-Komplex szimulációs gyakorlat (ez is jövőre külön tantárgy, itt a tanultakból lesznek különböző "szituációk" és egyet kihúzol, s azt kell demonstrálni.)


Ha bármiben tudok segíteni, írj csak bátran! Sok sikert kívánok neked:))

2022. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Én most fogok vizsgàzni és be vagyok szarva rendesen mivel időm nincs tanulni.

Nézegetem a tavalyi és tavaly előtti kérdéseket, hát eléggé más a két teszt….

márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!