Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanító leszek fél év múlva de...

Tanító leszek fél év múlva de gondolkozom hogy elvégzek egy másik egyetemi szakot mert ebből nem tudok majd megélni. Ti kit tennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most fogok végezni az egyetemen mint tanító és sajnos már pályaelhagyáson gondolkozom. De így is későn kezdtem az egyetemen majdnem 30 lennék mire még egyet elvégzek. Nem tudom kit tegyek dolgozzak ebben vagy inkább tanuljak még egy jobb jövő érdekében?

2022. márc. 25. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozni és mellette tanulni.
2022. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a tanító munka 8 órás munka, amit tanulnék az csak nappalin van így a kettő együtt nem menne :-(
2022. márc. 25. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
A tanárok valóban 8 órát dolgoznak? Ezt nem értem...az óvónőknek 6 óra a munkaidejük. Igazságos ez így???!!!
2022. márc. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos óvodában nem tartanak szakkört stb. Nem javítanak dolgozatot és sorolhatnám.

Sajnos ezen a pályán kevés az igazságos dolog :(

2022. márc. 27. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem mindenképp tanulj valamit, tanításból nem nagyon lehet megélni, nem is érdemes.

Hidd el, érdemes tanulni egy jobb jövő érdekében.

2022. márc. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!