Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámna,...

Hogy mondjam meg anyámna, hogy abba akarom hagyni az okj-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Elkezdtem munka mellett egy fogászati assziszteni képzést, de lelkileg elég mélyponton vagyok az elmúlt hónapokban, iszonyúan kimerültem és csak stresszt okoz a suli. Többször sírva keltem, hogy nem akarok bemenni órára, így nem is mentem. Ha mégis megyek minden alkalommal gyomorgörcs és hasmenés kap el.

Anyámtól teljesen független vagyok, nem is vele élek, de ragaszkodott hozzá, hogy ő fizesse a képzést ami több mint 200 ezer ft.

Még fél évem lenne, de innentől jönnéne a neheze.

Nincs erőm este munka után tanulni, mikor az egyébb dolgokat is meg kell csináljam.

Nem tudnék felkészülni a vizsgákra.

Szerződés köt az iskolához, ha mjnden igaz 20%ot lehet hiányozni jelentsen ez bármennyi napot is.

Ha felmondom a szerződést a hátralevő fizetendő összeg felét még kikéne fizessem ami 39 ezret jelent.

Ha abbahagynám a sulit meg a pénzt is visszaadnám neki, de nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy nem bírom.



2022. ápr. 1. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Így,ahogy ide leírtad.
2022. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!