Mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Jelenleg angol-német ügyfélszolgálaton dolgozom, de a 'Vanda' és hasonló robotok idővel biztosan ki fognak golyózni erről a területről. Szívesen tanulnék valami hasznosat, de az informatikához semmi affinitásom, matekból pedig sajnos abszolút zokni vagyok. Német tanári diplomám van, ami alapból se ér túl sokat, de mivel soha nem is dolgoztam ezen a területen, így még annyit se. Továbbá van angolból felsőfokúm, a német mellett. Javaslatok?

2022. ápr. 13. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami érdekel a nyelvek mellett? Azt leírtad, hogy miben nem vagy jó, de miben igen?
2022. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak a nyelvekben vagyok jó. egy másik nyelvből is sikerült egy további felsőfokot összehoznom, csak azon a területen nem szeretnék dolgozni. meg aztán kb. a felsőfok elérése után az érdeklődésem is megszűnt abba az irányba. Angol tanári területen gondolkoztam, de igazából nem látom annak se értelmét.
2022. ápr. 14. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A tanításnak miért nem látod értelmét? Másba is beletanulhatnál cégeknél az ügyfélszolgálaton kívül.
2022. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a motivációval van problémád.
2022. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordító, idegenvezető esetleg?
2022. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!