Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veszprém megyében van olyan...

Pklaci4 kérdése:

Veszprém megyében van olyan zene iskola ahol oktatnak balkezes gitárra ?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már gitározok és annyira megszoktam a balkezest hogy kb lehetetlen lenne át szokni jobb kézre. Régen jelentkezni szerettem volna a Veszprémi zene iskolába ahol közölték velem hogy nem hiszik hogy lenne náluk olyan oktató aki oktatna balkezes gitárra így hát lehajtott fejjel odébb álltam hogy akkor majd a magam útját járom, de egyre inkább hiányzik az az iskola, kérlek segítsetek

2022. ápr. 17. 13:03
 1/4 Mojjo ***** válasza:
62%
Ez vicc, vagy komoly?
2022. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most miért vagy f.sz? megszeretnék tanulni zenélni és van az a pont amikor már kell a tanár, akár elméleti akár gyakorlati szinten hogy felgyórsítsa a tanulást, nem értem most mi rosszat kérdeztem. Balkezesekkel igen csak kivételeznek, pl a hamgszerek is joval drágábbak, kevesebb a választási lehetőség egyszerűen, olyan sulit keresek ahol ettől eltudnak tekinteni.
2022. ápr. 18. 06:41
 3/4 A kérdező kommentje:
*hangszerek, *jóval és igen tudom a vesszőt is szar helyre irtam, csak szimplán nem tudok telóval gyorsan írni sry
2022. ápr. 18. 06:45
 4/4 Mojjo ***** válasza:

Nem igazán tudom nem troll kérdésnek tekinteni.

Nincs olyasmire szükség, mint balkezes gitárt tanító tanár. Lemásolod a jobbkezes tanár mozdulatait és átfordítod a kezeket. Ha veled szemben ül, akkor pl pont olyan, mintha tükröt néznél - még könnyebb is a dolog. A tanár maga is könnyedén tudja értelmezni és értékelni a mozdulataid a balkezes gitáron.

De ez annyira banális és értelemszerű, hogy nem létezik, hogy komoly ez a kérdés. Viccnek viszont harmatgyenge.

2022. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!