Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirughatnak? Vagy lehet...

Kirughatnak? Vagy lehet valamilyen következménye?

Figyelt kérdés
Egyházi iskolába járok. Valószínűleg biszex vagyok. Nem akarok coming out-olni szerintem semmi köze a teljes osztálynak ehhez , DE ha a legjobb barátomnak elmondom és valahogy ez kitudódik akkor lehet valami következménye esetleg kirúghatnak? Bízok a barátomban és nem hiszem hogy ilyen lesz de azért jó lenne tudni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. ápr. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Iskolától függ, meg a tanároktól. Talán a házirend segíthet valamit, de BS lenne szerintem, hogy leírják benne, hogy ha más az orientációd, mint a megszokott, akkor repülsz.
2022. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisak, akkor legfeljebb ráderesztenek papot, pszichológust. Ha még normálisabbak, akkor elfogadják. Ha iszonyat normálisak, akkor még azt is elfogadják, ha iskolán belül találsz magadnak ugyanolyan nemű párt.

Minden más esetben még tudják keseríteni az életedet. Ha nem is emiatt, de bármilyen ürügyet találhatóak a kirúgásodra.

2022. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Na pont az ilyenek miatt nem szabadna, hogy egyház működtessen iskolát! Bár, a homofób Fidesz se sokkal jobb...
2022. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem sem a legjobb az egyházi iskola ilyen szempontból viszont ilyen iskolákban sokkal kevesebb a azok a diákok száma akik verekednek bulling-olnak vagy hasonlók. Esetleg van valaki aki tud még valamit?
2022. ápr. 21. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!