Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halo! Osztályozó vizsgával...

Halo! Osztályozó vizsgával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Tudnátok segíteni? Kérem csak az írjon, aki tényleg jártas ebben a témában vagy ért hozzá!

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és lekéstem az osztályozó vizsgáról (11-12.-es anyag, a határidőt elnéztem) így 12.-ben szeretnék osztályozózni német nyelvből majd ha lehet előrehozott középszintű érettségit megírni és aztán szint emelőzni. Nem tudjatok, ez így lehetséges? Beszéltem már tanárral,de nem adott értelmes választ.

#német nyelv #előrehozott érettségi #Szint emelő #12.-ben osztályozó vizsga majd előrehozott érettségi és szint emelő
2022. ápr. 20. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.

„Előrehozott érettségi vizsga csak a középiskolai tanulmányok teljes befejezését megelőző első vagy második tanév május-júniusi vizsgaidőszakában tehető.”

[106/2012. (VI.1.) Korm. rendelet 2.§ (3)]

2022. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,Köszönöm!
2022. ápr. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!