Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen típusú feladatok...

Milyen típusú feladatok lesznek a mostani matek kisérettségiben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle.
2022. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez nem egy "hivatalos", központi dolog, ezért mi nem tudhatjuk, hogy az iskoládban hogyan zajlik pontosan a kisérettségi.
2022. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a kérdező kisérettségi alatt jelen pillanatban a kérdező az érettségi I. részére gondolt, mivelhogy hétfőn kezdődik az érettségi időszak, és kedden írják a matekot.


Csak megerősíteni tudom az #1 választ.

2022. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mostani évben vett anyagot belerakhatja akkor?
2022. ápr. 30. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem. A kérdező ezek szerint még csak nem is idén érettségizik.

Mint ahogy írta a #2, a kisérettségi nem egy központilag szabályozott dolog, megíratása nem is kötelező. Ha az egész évfolyamra vonatkozik, akkor a többi matektanárral összedolgozva, ha csak az osztályra, akkor csak a saját tanárod állítja össze. Természetesen akármilyen feladattípust belerakhat, amit korábban tanultatok, akár ideit is, mivel arra kíváncsi, hogy milyen szinten áll a tudásotok.

2022. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

(második vagyok)

Mint írtam, nem tudjuk, mi szerepel nálatok a kisérettségiben, ugyanis ilyen nincs minden iskolában, ahol pedig van, ott az adott tanár/tantestület állítja össze a feladatsort. Számomra az tűnik logikusnak, hogy bármit kérdezhetnek, amit korábban tanultatok, elvégre az eddigi tudásotokat akarják vele gondolom felmérni.

De miért nem kérdezel rá a tanárodnál, hogy pontosan milyen feladatok várhatók? Ha például azt mondja, hogy nagyon hasonlók, mint a valódi érettségiben, akkor lehet, hogy érdemes lenne megnézned egy érettségi feladatsort. Ezen felül viszont mi nem fogunk tudni neked segíteni, mivel nagyon változó lehet, hogy ki mit kér számon.

2022. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!