Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen két komplexebb női...

Milyen két komplexebb női karakter lenne érdemes egy szakdolgozatban összehasonlítani (különböző évszázadokból)?

Figyelt kérdés

Angolul írom a szakdolgozatom jövőre, az amerikai irodalmat választottam, mert ez áll hozzám legközelebb, viszont kicsit meg vagyok lőve. Gondoltam például Evelynre, a The Seven Husbands of Evelyn Hugoból, viszont nem tudom, korábbi műből kivel tudnám valamilyen különbség vagy éppen hasonlóság szempontjából összehasonlítani. Igazából más könyvajánlásokat is szívesen fogadok, amikben esetleg politikai nézetek között van kontraszt, vagy bármi másban.

Ha valaki jártas amerikai irodalomban és van ötlete/tanácsa, tudna nekem segíteni?:)



2022. máj. 3. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!