Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus pénzügy és számvitele...

Corvinus pénzügy és számvitelen pontszámcsökkenés várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti mennyi esélyt láttok, hogy csökkenni fog a ponthatár a pénzügy és számvitelen?

Tavaly 448 volt a ponthatár, nekem ahogy számoltam kb 445 lesz.


Megéri megtartani első helyen a szakot? Várható csökkenés?


Köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimondottan várható. Lesz szóbeli (amivel a többség javít), és az írásbeli sem volt nehezebb, mint szokott, sőt. Ennek ellenére ekkora csökkenés azért nem lehetetlen.

Azt viszont nem tudom, hogy miért ne érné meg első helyen megtartani. Ha oda akarsz leginkább menni, akkor mindenképpen hagyd ott, bármi megtörténhet. Nem leszel előrébb, ha mást raksz a helyére.

2022. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp hagyd az elsö helyen. Ha hárébb raknád és valamiért mégis felvennének, azt bánnád. Ha meg ott hagyod, akkor nem veszítesz semmit, csak a következőre vesznek fel.


Egyébként, pont most írtam egy másik kérdéshez is választ. Az is a ponthatárokról volt és azt írtam, hogy én is ma akartam ilyen kérdést feltenni. Most meg rögtön utána ezt olvasom, és nemcsak hogy ugyanúgy a ponthatárról szól, hanem arról a szakról, amit én is beírtam első helyre, és ami miatt aggódom. :D

Nekem még a holnapi emelt német jelentős. Ha meglesz a nyelvvizsga pont, akkor szerintem felvesznek. :)

2022. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért is ne tartanád meg első helyen,ha az az álom szak? Hajrá,drukkolok! :-)
2022. máj. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp hagyd első helyen, veszeti nem vesztesz semmit. Csökkeni nem hiszem mondjuk, hogy fognak a pontok, erre a szakra kb annyian adták be a felvételit ahányan amúgy is szokták. A szóbeli miatt szerintem mennek majd fentebb a pontok kb mindenhol, de nem sokkal mert ilyen magas pontoknál már annyit nem javít a szóbeli. Szerintem olyan 455-ig megy fel a ponthatár. Én is ide jelentkeztem amúgy, de én nem idén érettségiztem.
2022. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!