Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri gyógyszertári assziszte...

Megéri gyógyszertári asszisztensnek tanulni?

Figyelt kérdés
Könnyű elhelyezkedni?

2022. máj. 6. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Megéri. A gyógyszeriparban nagyon sok pénz van, amiből jut a gyógyszertári dolgozóknak is. Asszisztensként persze nem fogsz annyit keresni, mint egy gyógyszerész, de hát tanulni sem kell annyit.
2022. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos állás. Javaslom.
2022. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nyugis és biztos állás. Míg a versenyszférában általában gyakran megesik, hogy emberek önhibájukon kívül egyszercsak elvesztik a munkahelyüket, gyógyszertárak csak nagyon ritkán zárnak be. Ha udvarias, kedves természeted van és nem vagy hebehurgya, akkor tökéletes pályaválasztás.
2022. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy a gyógyszertári asszisztensekre nincs olyan nagy kereslet, hanem a szakaszisztenseket keresik inkább, amihez egy évet kell dolgozni, mint asszisztens, utána egy újabb tanfolyamot kell elvégezni, hogy az ember szakaszisztens legyen.
2022. máj. 7. 12:05
 5/5 Cameroon ***** válasza:
100%
Fizetés miatt nem éri meg szerintem.én 206 ot keresek asszisztensként és 1 éves patikai tapasztalat után tudsz beülni szakasszisztens tanfolyamra ha addig el nem veszik az ember kedvét én az elején nagyon szerettem ma már csak egy munka számomra
2022. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!