Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít jónak az...

Mennyire számít jónak az ilyen érettségi átlag?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire számítana jónak szerintetek, ha minden tantárgyból 80-85%-ot szereznétek érettségin.


Nekem kb ilyen eredményem lesz, és lehet a maximalizmusom miatt, de egyáltalán nem érzem jónak ezt az eredményt ahhoz képest, hogy mennyit tanultam. A matekon is rengeteg pontot veszítettem figyelmetlenségek miatt és ugyanez igaz az angol érettségimre is...



2022. máj. 7. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
nem kiemelkedően jó, de egyáltalán nem is rossz
2022. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Gondoltam hogy ez egy "elég jó" kategória... Nem tudom mi a bajom, de folyton ezen rágódok és nem tudok nem arra gondolni, hogy az elég jó nekem nem elég jó...😅

Szerinted van rá esély, hogy max pontos szóbelivel felhúzzam az eredményeket 90%-ra? Természetesen a matekot nem fogom tudni, azt megpróbálom elengedni.

2022. máj. 7. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Emelten vagy közép szinten? Rohadtul nem mindegy.

Én úgy fogalmaznék, hogy egy egészséges átlag. Egy egészséges 18 éves által nyújtott átlag. Egy kamasz, aki tisztességesen, de egészséges mértékben készült fel:)

2022. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindkettő!

Leginkább a közép angol érdekelne (de az emelt magyar is fontos lenne).

Amúgy köszi a választ.

2022. máj. 7. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Itt tudsz statisztikákat lekérdezni: [link]


Legyél kicsit elnézőbb magaddal. Felvételi pontok miatt aggódsz?

2022. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen korrekt.

Amúgy iskolafüggő is,esti suliban ez már dicséretesnek számított.

Hová adtad be a jelentkezést?

2022. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a linket!

Igen, a pontok miatt aggódok... A kinézett szakomon -pszichológián- sajnos magas a pontszám. Egyébként van B tervem is, az a gyógypedagógia az ELTE-n. Elsődleges célom viszont a BTK.

2022. máj. 8. 01:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy minden tárgyból 5-öst szereztél miért ne számítana jó eredménynek?
2022. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem összességében jó, ez az eredményem már simán 5-ös, de emberfüggő. Az én átlagom 70 százalék lett, ami nekem teljesen jó volt, úgy teljesítettem mindenből, ahogy elvártam, sőt jobban is. Viszont volt olyan barátom, akinek minden 90 felett lett, ő egyértelműen elégedetlen lett volna ilyen eredményekkel.


Én azt mondom, hogy ügyes voltál, és szorítok a felvételi miatt is! Egyébként egy barátnőm hasonlóan volt, mint te, ő is pszichológiát jelölte meg anno első helyen, viszont ő a biosz emelt szóbelit eléggé elszúrta, ezért csak gyógypedagógiára került be, ami neki is a B terv volt. Azóta az 5. félévben van, nagyon szereti, rengeteg terve van a jövőre, és örül, hogy nem került be pszichológiára. Úgyhogy fel a fejjel! :)

2022. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó válaszoló: Sokkal jobban érzem most magamat amiért ezt megosztottad velem. :D Köszönöm! Remélem az emelt magyar szóbelit nem szúrom el, ha mégis, akkor abban reménykedek hogy úgy járok mint a barátnőd. :)

2022. máj. 8. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!