Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nem folytathatom a...

Tényleg nem folytathatom a tanulmányaimat technikumi képzésben vgy csak ijesztget?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, most lesz ágazati vizsgám évvégén. Az osztályfőnököm azt mondta nem folytathatjuk a tanulmányainkat technikumban ha nem sikerül jól. Igaz ez? Vagy csak ijesztget? Ha nem sikerül az ágazati vizsga akkor "csak" évismétlés van, nem?

2022. máj. 8. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
*vagy
2022. máj. 8. 20:22
 2/10 Lucypaci válasza:
65%
Szerintem csak ijesztget, de ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor megéri megtanulni jól.
2022. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak ijesztget, tényleg így van. Ha nem sikerül, akkor augusztusban tehetsz egy pótvizsgát, ha az sem megy, akkor 9. osztályos leszel újból.
2022. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De gondolom ugyan ezen a szakon lennék 9.-es, nem? Vagy tényleg csak 3 évesre mehetnék utána?


2. Válszlónak: Egyébként érdekel ez a szak meg meg szeretném tanulni csak hát sokat hiányoztam és 40%-ot el kell érni minden témakörből és hát a programozás része ez miatt, hogy sokat hiányoztam nem nagyon megy+az infónak a programozás része nem nagyon érdekel és hát én olyan vagyok, hogy ami nem érdekel azt nehezen értem meg. A többi dologtól nem félek csak a programozás ami miatt necces, hogy átmegyek. De nekiállok és gyakorlok, szerintem átmegyek csak azért érdekelt, hogy mi van ha mégsem.

2022. máj. 8. 21:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Válaszolónak*
2022. máj. 8. 21:40
 6/10 anonim válasza:
ha átmentél szolj:)
2022. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fordít ülnek a lóvon, mint, hogy a szakmát tanítanak.
2022. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Átmentem, 74% lett. Egyátalán nem minden témakörből kellett elérni a 40%, az össz százalékot nézték, nem tudom honnan vette ezt az osztályfőnök valszeg csak ijesztgetett minket h jól sikerüljön, mindenre készüljünk. Egyébként a hálózat sikerült a legrosszabbul, a programozás részhez meg elég könnyű feladatokat adtak.(a legjobban a html meg a tesztfeladat sikerült)
2022. jún. 17. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
És volt, aki megbukott? Azzal mi történt?
2023. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 ember megbukott, de átmentek a pótágazatin
2023. máj. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!