Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Képzést váltottam egyetemen...

BrigitteCorvell kérdése:

Képzést váltottam egyetemen belül, akkor hogy számolják a krediteket?

Figyelt kérdés

Első félévben voltam egy képzésen, majd második félévre már képzést váltottam. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor az előző képzés és most az új képzés krediteit fogják együtt nézni vagy olyan lesz, mintha az első félévem nem lenne?


Illetve az új képzésre tudtam tárgyakat átvinni, azok a kreditek ebbe a félévbe számítanak?


Bocsi, hogy furán fogalmaztam, de próbáltam a legérthetőbben leírni :(



2022. máj. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első képzésből kreditet akkor hozol a második képzésbe, ha kreditátvitelt kérsz és a tantárgyaidat elfogadják. Ha ez így lesz, akkor teljesített kreditnek számítanak, tehát ebbe a félévbe nem számolják be őket.
2022. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ugye államilag támogatotton meg kell lennie a kért átlagnak és kreditszámnak, akkor ezt hogy fogják számolni? A két félévet ugyanúgy? Vagy most az első “nem számít”, mert az másik képzés?
2022. máj. 11. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Most a képzés első félévében jársz. Ugyanazon képzés két utolsó aktív félévében kell meglenni az elvárt átlagnak és a kreditnek. Ebbe a hozott kreditek nem számítanak bele, azok teljesített kreditek, ha már elismerték.
2022. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2022. máj. 12. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!