Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmennétek a diplomaosztóra,úg...

Elmennétek a diplomaosztóra,úgy,hogy nem kaptok diplomát,csak igazolást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az ,hogy sajnos nem sikerült az irásbeli nyelvvizsgám,csak szóbelim van,így nem kapok diplomát,csak igazolást. Ugyan a mi egyetemünkön résztvehetek ígyis a diplomaosztón,de én nem làtom értelmét,hogy elmenjek így. Mert úgy érzem nincs mit ünnepelnem. Viszont anyámék meg teljesen megvannak indulva, és nekem estek ,amikor közöltem ,hogy így én nem szeretnék menni. :/ Ti mit tennétek a helyemben?

2022. máj. 13. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A szakmai követelményeket teljesítetted, tehát megdolgoztál a diplomáért. Én elmennék a helyedben.
2022. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én mikor diplomát kaptam, akkor sem mentem. A francnak sem hiányzik a tömeg, a melegben elviselhetetlen műszálas talár és a rokonság, akikkel amúgy a franc se akar összejárni, de ilyenkor össze kell gyűlni egy kényszeredetten vigyorgós fotóra, majd az asztal mellett el kell viselni őket, főleg mikor néhány pálinka után igen okosakká válnak.
2022. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én se mentem el a diplomaosztómra, simán beballagtam a KTH-ba és öt perc után odaadták a diplomát. A mesterszakosat meg postán kaptam meg :D
2022. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mennék el, igazad van, egyelőre nincs mit ünnepelni. De menni fog, ne csüggedj.
2022. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2.Hát ezen jót nevettem🤣👌Feldobtad a kedvem :) De amugy tök igazad van.

Köszönöm mindenki másnak is a válaszokat! :)Ment a zöld kéz mindenkinek. :)

2022. máj. 13. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a magaméval együtt 4 diplomaátadón voltam, de azt hittem, hogy megpusztulok a végére, olyan sokáig tartottak.
2022. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el. Sok éved van benne és több ilyen diploma osztó nem lesz. Utána már csak ugye a tanulmányi osztályon tudod átvenni, ha teljesíted a kritériumokat. Na meg örülj, hogy van. Nekünk a Covid miatt sajnos elmaradt. Szóval én mennék a helyedben.
2022. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el, de legalábbis úgy érezném, hogy végzett egyetemistaként az én döntésemnek kell lennie, hogy mikor érzem úgy, hogy az az igazi diplomaszerzésem. A diplomát nem a szüleimnek csináltam, hanem magamnak, szóval a megünneplése sem az ő ünnepük, hanem az enyém. Nem tudom mikorra várható a nyelvvizsgád megszerzése, de ha úgy érzed akkor lesz az igazi, akkor azt mondanám a szüleimnek, hogy utána szeretnék ünnepelni. Majd akkor átveszem a diplomámat, akkor érezném úgy, hogy megérdemlem a csokrokat és gratulációt meg az ünnepi közös ebédet. Ha neked nem a hivatalos szertartástól lesz igazi, kommunikáld ezt a szüleid felé.
2022. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy furcsa is elmenni diplomaosztóra, ha nem is lesz diplomád. Ilyen helyzetben, lehet én sem mennék. Van arra lehetőség, hogy amikor meglesz a nyelvgizsgád akkor tudj diplomaosztóra menni?

Olyan furcsa, hogy ilyen sokakat ez nem indít meg. A gimis ballagás teljesen hidegen hagyott, de a diplomaosztó egy nagyobb dolog.

2022. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-9. Előre láthatólag(ha a juniusi vizsgám sikerül) akkor a diplomaosztó után pár héttel meglesz a diplomám. ITOLC nyelvvizsgára megyek ahol 8 nap után van eredményközlés, 3 hét után kezembe a bizi, mivel junius elején megyek,így a diplomaosztó után egy-két héttel megkapom. Ennek függvényében, azt hiszem elmegyek a diplomaosztóra :)Hisz akkor végülis lesz mit ünnepelnem,mert tudom,hogy lesz diplomám, ha a diplomaosztó napján nem is.
2022. máj. 14. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!