Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s vizsga szóbeli részén...

OKJ-s vizsga szóbeli részén meg lehet bukni?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszerüzemeltető OKJ tanfolyamon vettem részt az évben. Az írásbeli része a vizsgámnak sikerült és már csak a szóbeli része van hátra. Viszont a szóbeli része 40 tételből épül fel 20 magyar és 20 angol. Fejenként 1-1 értelem szerűen amit kihúzol. Magyar részétől nem is aggódóm, viszont az angol nem az én erősségem. Jelenleg még azzal sem vagyok tisztába mi az a % amit el kell érjek, hogy sikerüljön. Elméletileg 50% kell, de egybe vagy külön azt nem tudom. Mi a helyzet akkor, ha például nem jönne össze a szóbeli része az angol tételekből? Esetleg van-e arra lehetőség, hogy egy átrugdossanak azon a szóbelin :) ? Valami tipp?

2022. máj. 16. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lehetne megbukni, mi értelme lenne a vizsgának?
2022. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom már nincs szóbeli,vagyis nekünk nem lesz az új rendszerben.
2022. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!