Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek suliba...

Szerintetek menjek suliba vagy sem?

Figyelt kérdés

Ezen a héten rengeteg dogát írunk, én viszont lebetegedtem. Semmi komoly bajom nincs, csak hőemelkedés és torokfájás, de az orvos egész hétre kiírt.

Elvileg bemehetnék a suliba csak azokra az órákra amiken dolgozatot írunk. Az oszályomból még senki nem csinált ilyet, szóval nem tudom a tanárok hogy reagálnának. Viszont nem akarok mindent jövőhéten pótólni, amikor újabb dolgozatokat írnánk

Ezek a dogák már beleszámítanak az év végi jegyeimbe, és mivel 10.-es vagyok fontos lenne hogy jól sikerüljön az év vége


Szóval szerintetek megéri bemenni betegen dolgozatot írni, hogy jövő héten ne keljen pótolni?



2022. máj. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjbe maszkkal, ami végig rajtad van.
2022. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen esetben meg kell kérdezni a tanárt. Gondolom ha ilyen igényed van később pótolhatod.
2022. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak szólok: az év végi jegy nem csak ezekből áll.
2022. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az én helyedben bemennék, mert így is megkell írnod ugyanazt ugyanazon az órán.
2022. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!