Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg ennyire rossz ?

Most ez tényleg ennyire rossz ?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Kémiából dolgozatot írunk és hát puskáztunk. Nem buktunk le de most a tanár jött be hozzánk és azt kérdezte ,miétt hisszük őt ilyen hülyének ? És persze kérdezte ki volt az aki a meholdásokat megosztotta az egész osztályal hiszen mindenki ugyan azt írta és egy két kivétellel ugyan az a hibáink vannak. Megértem hogy a puskázás rossz dolog és nem helyes, de véleményem szerint nincs olyan ember aki nem puskázott volna még életében. Főleg így hogy egy nap 4 dolgozatot írunk és még vizsgázunk is matematikából és nyelvből. Az igazság az hogy az osztályal együtt készültünk és volt egy olyan feldat amit mindenki tudott de nem volt benne a tankönyvben. Nyílván ezt a feladatot jólcsináltuk meg ... miközben ez volt a csavar. Én becsületesen bevalottam ahogy a többiek is hogy puskáztunk. De a baj hogy azt hiszi a tanár hogy mi összebeszéltünk és eggyütt oldottuk meg az egészet. Ezért fogja velünk újrairatni. A másik probléma hogy az egyik aki megosztotta óra elött pár feladatot az én voltam. Esküszöm nem tudtam hogy azokat fogjuk megírni én csak gyakorlót kerestem online hogy aztán azf megoldjam mint gyakorló. És most félek hogy vagy beköpnek, vagy hazudnak, vagy engem szétszednek. Bárhogy jön ki rosszul jáunk az osztályal, de a legjobban én. Mondtam nekik ne köpjenek de félek, mert van pár köcsög. Nem ez volt a célom az egésszel, de most bajban vagyunk sima puskázás miatt. Remélem nem fog kiderülni kik voltak ( egyik én ) de akkor is rajtam csattana minden. És lehetne beköpni a tásamat de nekem van gereincem. Azt tervezzük hogy azt mondjuk mindenki puskázottvde nem beszéltük meg az egészet. Mindenki külön.


A kérdésem az lenne hogy, tényleg ekkora balhét kell kicsapni azétt mert puskáztunk. Minden osztály puskázott, még a tanár is iskolás korában ő mesélte. Négsem értem miért kell már egyből ekkora balhé ... nem csináltunk semmi rosszat. Mégis én érzem magam a vétkesnek mert én kezdtem el. De a többiek fojtatták.


Köszönöm a válaszokat, most jól jönne valami tanács hogy ne legyen ennél iy nagyobb balhé. Remélem az igazgató nem fog jönni . Nagyon félek ! :$



2022. máj. 19. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit ki lehet puskázni, azt nem érdemes megtanulni.


Én már rég túlvagyok a középiskolán, de még az egyetemen is, de továbbra is vallom, hogy ez egy kétoldalú játszma. Ha valaki akkora egy lusta gecı, hogy nem szóbeliztet, nem talál ki projekt jellegű feladatot vagy legalább új kérdéseket a következő számonkérésre, az ne csodálkozzon, ha elcsalják a dolgozatát.


Az összes valamire való tanárunk meg tudta oldani, hogy aki jó jegyet akar szerezni, az tanuljon, mert másképp esélye sincs.


Ha ő nem tudja megoldani, akkor nem kell hülyének nézni, mert az.

2022. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

"Én becsületesen bevalottam ahogy a többiek is hogy puskáztunk."


Ostobaság volt.

2022. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
A puskázással nem az a baj, hogy csaltatok, hanem az, hogy a tanár így nem kap képet a felkészültségetekről. És itt nem a Tót Pistáról, meg a Szabó Giziről beszélek, hanem az OSZTÁLYRÓL. Így nem látja át, hogy vegyétek át újra az anyagot, vagy mehet tovább, mert tiszta a kép.
2022. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem balhét csapott, csak le szeretne osztályozni titeket. Ha mindenkinél ugyanaz szerepel, akkor nem tudja, kinek mit adjon.
2022. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!