Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtanulni az...

Hogyan tudom megtanulni az elektromosság alapjait? Elektrotechnikát tanulok de az egyszerű áramkör nem megy

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi az áram,feszültség stb.

Dolgozat erejéig tudom,de nem tudom elképzelni,hiába "tanultam" meg nehézséget okoz a használata.

Szeretném jobban megérteni,nem tudom elképzelni mi történik egy áramkörben.

Mármint a vizuálisan nem látom.

Esetleg animációs videót tudtok e?

(Tudom kusza de nem tudom jobban megfogalmazni a problémámat)



2022. máj. 19. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Majdnem nyolcmilliárdan élnek a Földön, szerintem még senki sem tudta jól elképzelni, ha egyszer nem lehet elképzelni... Viszont rengeteg embernek elég volt a hatásain át megközelíteni ezeket - mondjuk a feszültséget azzal, hogy jobban égnek áll a kísérleti alany haja, az áramot azzal, hogy jobban izzik a drót - és azután jól tudják használni. Ezt csak úgy el kell fogadni. Az analógiák, komolyak és viccesek, vízvezeték meg hobók, azok sem érnek többet.
2022. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!