Már meg van a kettes?

Figyelt kérdés

Történelemből 1,69 az átlagom, iskolában kérdeztem pár tanárt hogy ilyenkor meg adják már a jobb jegyet de mindegyik mást mondott


Köszönöm előre a normális válaszokat :)



2022. máj. 24. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a 2,00-től adták meg csak (gimnázium). Inkább tanárfüggő szerintem, de azért még próbálj javítani, hátha látja benned a tanár az akaraterőt és nem húz meg végül
2022. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pár tanárt kell kérdezni, akiknek semmi közük hozzá, hanem azt a tanárt, aki az osztályzatot adja, méghozzá arról, hogy mit tegyél a kettesért.
2022. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
2,0-tól van meg, 1,99-re még jogosan adhat 1-est. Hogy mit ad az tanárfüggő, de ez még nagyon az a határ, hogy ha nem igyekeztél, tepertél, feleltél a jobb jegyért év végén ami nagyon jól sikerült, akkor meg fog húzni.
2022. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a tanárt kéne megkérdezni, aki tanítja. Ő megmondja buktat e vagy nem.
2022. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MDaniel98 ***** válasza:
51%
Bocs, de töriből hogy lehet bukásra állni? Főleg 7.-ben?
2022. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy pl matekból és a többi tantárgyból :)) ja azt el felejtettem mondani hogy nem csak egyedül én vagyok ennyire rossz toribol
2022. máj. 24. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

1, Általános iskola 7. osztályába jársz, ergo nem regisztrálhattál volna ide, ahol 16 év az alsó korhatár

2. 1,67 az nagyon nem kettes, az bukás. Plánet általános hetedikben. De ha szerencsétek van, akkor a tanár esetleg megadja.

3. Mivel még fiatal vagy, nem hiszem hogy tanultad a súlyozott átlagot... de lehet hogy az az átlag nem is annyi, amennyit te számoltál. Ha van egy 1-es témazáród meg egy 2-es cetlid, az nem 1,5! A témazáró nagyobb súlyt nyom a latba, szóval ez bukás is lehet.

4. tanács: gyakorizás helyett esetleg tanulj inkább.

2022. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez akkora 1-es történelem, hogy idáig látszik.


Jó tanulást a nyárra!

2022. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!