Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt infó szóbeli időbeosztás?

Emelt infó szóbeli időbeosztás?

Figyelt kérdés

Ahogy olvastam, 20 perc a vizsga időtartama.

Viszont ahogy én lemértem magamnak, egy tételt 10 perc alatt mondok el. Ezért érdekelne, hogy a húsz perc az egész bent töltött időt takarja, vagy csak a tétel és kérdések kifejtését?



2022. máj. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
20 perc a maximum, amit beszélhetsz. Szerintem, ha mindent elmondasz nem gond. max kérdezgetnek kicsit.
2022. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a kidolgozásra mennyi időnk van?
2022. máj. 26. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 20 perc, ha te vagy az első. De nyilván ha nem első vagy, akkor lehet, hogy bent ülsz egy órát.
2022. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kidolgozásra jogszabály szerint legalább 30 perced van. Ha nem elsőnek mész be, akkor valóban reális az egy óra is. Ha gépes tételed van, a gépet csak a felelet során használhatod, általában csak pár percig, kivéve, ha a bemutatás a tétel lényege. Ebben az esetben is el kell mondanod gép nélkül egy jól felépített szóbeli tételt. Ha csak arról beszélsz, hogy éppen mit csinálsz a gépen, az kevés pontot ér. Általában ha jól felkészültél, akkor tíz perc alatt el lehet mondani egy tételt magas pontszámmal, csak figyelj a logikus felépítésre és a szakkifejezések használatára. Mindenképpen fel fognak tenni kérdéseket, amikor befejezted, ennek is benne kell lennie a max. 20 percben.
2022. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!