Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki Corvinus alapszakról...

Van aki Corvinus alapszakról jelentkezett át Elte gti alapszakra?

Figyelt kérdés

Harmadéves psz-es vagyok és szeptembertől az Eltére átjelentkezve szeretném befejezni a tanulmányaimat ugyanezen a szakon. Az lenne a kérdésem, hogy ha jó pár tantárgyat elismernek az Eltén, akkor úgy hány évet kéne még járnom a diplomáig? Ugyanúgy a 7 félévet teljesítenem kell az elejétől kezdve, vagy mivel beszámítanak így csak a maradék pár tárgyat kell majd felvennem és rövidebb idő alatt végeznék?


Köszönöm előre is a segítséget! :)


2022. máj. 27. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell vetni a 2 tanmenetet (ha ide belinkeled őket akkor könnyebben tudunk segíteni). Alapozó tárgyak közül szerintem egész sokat el lehet fogadtatni de én olyan +2 félévet azért minimum rászámolnék. Az egészet semmiképp nem kell végigjárnod.
2022. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
67%

Szia.

Én is a Corvinusra jelentkeztem psz-re. Tudnál mesélni kérlek, hogy mi miatt szeretnél átjelentkezni az ELTE-re? Nagyon hasznos lenne nekem, ugyanis még lehetőségünk van sorrendet módosítani.

2022. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!