Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első éves egyetemistaként is...

Első éves egyetemistaként is jelentkezhetek szakkoliba?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős, szeptembertől kezdem az egyetemet. Az Elte Gazdaságtudományi Karán fogok tanulni és nagyon megtetszett a szakkollégium.


Már első éves egyetemistaként is tudok oda jelentkezni és ha igen mikor szoktad oda jelentkezni? Hasonlóan augusztusba, mint a sima kolikba?



2022. máj. 28. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Valószínű első évesként is jelentkezhetsz.

Majd augusztusban tudsz, amikor a sima jelentkezés is lesz, csak első helyre kell a szakkolit jelölni :)

2022. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a legtöbb ELTE szakkoliba elsősként érdemes jelentkezni, azaz már augusztus elején. Bár úgy tudom, van olyan is, ahol már tanév közben van a felvételi, nem tudom, melyik tetszett meg.
2022. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!