Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni az...

Honnan lehet megtudni az emelt szintű írásbeli érettségik eredményeit?

Figyelt kérdés

Bioszból és kémiából emeltezek. Az írásbelin már túl vagyok, már csak a szóbeli vár jövő héten.

Az a gond, hogy elnéztem a papíron a dátumot, ezért nem mentem el megnézni a kijavított írásbeli teszteket.

Tegnap hívtam a kormányhivatalba és az iskolába is, azt mondták ők ebben nem tudnak segíteni, csak személyesen lehetett megtekinteni.

Ez esetben mi a teendő?

Ha megyek szóbelire, ott megmondják majd hogyan sikerültek?

Ugye ha jól tudom, bizonyos %-ot el kell érni, hogy mehessek egyáltalán szóbelizni.

Vagy a Felvi rendszerébe mikor kerülnek be? Csak a végleges eredmény lesz látható?



2022. máj. 31. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli bizottságnak fogalma sincs az írásbeli eredményekről. És ez szándékos, mert így tudják elfogulatlanul értékelni a szóbeli teljesítményt. Majd a végén kiderül.
2022. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kijelölt napon van lehetőség a betekintésre.

A javító tanárnál meg kell, hogy legyen az eredményed, így meg kell tudniuk mondani. Lehet, hogy telefonon nem fogják megmondani, hanem be kell menned személyesen. Esetleg ha a kódodat be tudod diktálni, akkor megmondják telefonban is.

Ha szóbelire mész, előfordulhat, hogy megmondják.

Igen, jól tudod, 12%-ot kell elérni. Annyi azért csak sikerült.

A Felvibe csak az érettségi végeredménye kerül be, az írásbelié nem.

2022. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen!

Annyi megvan biztos, kb. 50-60% körül tippelem a javító kulcs alapján.

És szóbeli után kb. mennyi idő múlva lesz meg az összesített eredmény?

2022. máj. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!