Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene 3 nap alatt...

Hogyan kellene 3 nap alatt egy 50 oldalas korpusz szöveget elemeznem az államvizsga dolgozatomban?

Figyelt kérdés
Most végzek egyetemen német nyelv és irodalom szakon, és le kell adjam pár napon belül az szakdolgozatomat, de még most kértek tőlem egy 50 oldalas korpusz szöveget, hogy elemezzem bennük és hasonlítsam össze a szöveg magyar változatával (olyan szöveget kell keressek, ami mondjuk egy irodalmi szöveg részlete és le van fordítva német és magyar nyelvre, lehetőleg ugyan az által az író által) a személytelen/alany nélküli igéket (elmélet szerint kell elemezzem). Most egy óriási nagy szívességet kérnék. Nagyon szükségem lenne most valakinek a segítségére, aki esetleg kidolgozott már egy ilyen szöveget vagy van valami hasonló munkája már.

2022. jún. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból, de sehogy.

Hogy érted egyáltalán, hogy még most kértek tőled egy ilyet? Eddig min dolgoztál? 3 nap alatt nem lehet egy szakdolgozatot megírni.

2022. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"és le kell adjam pár napon belül az szakdolgozatomat, de még most kértek tőlem egy 50 oldalas korpusz szöveget"


Gyaníton, hogy nem a leadás előtt 3 nappal változtatták meg hasraütésre a követelményeket. Nyilván mindezt hónapokkal előre tudni lehetett, csak leszartad/elbénáztad.

2022. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, igen tudom, már megvan a nagy része a dolgozatomnak, csak a tanárnő nem mondta el, hogy ez az utolsó rész még ennyiből kell álljon. Eddig már van majdnem 50 oldalam. Nem tudom mitévő legyek, mert én mindent meg próbáltam, hogy kész legyek vele határidőig.
2022. jún. 11. 23:45
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, igen, az igaz hogy tudtam róla, de nem mondták el nekem hogy milyen hosszú kell legyen ez az utolsó rész. És a tanárnő meg ugye kb. sz*rt bele a dolgozatom kijavításába. Emiatt húzódott csak el ennyire és gyűlt fel.
2022. jún. 11. 23:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!