Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme olyan gyakornoki...

Van értelme olyan gyakornoki pozíciót elvállalni egyetem mellett, ami csak részben kapcsolódik a tanulmányaimhoz, kreditek híján nem tudom beszámítattni szakmai gyakorlatnak, így 1 éven belül jó eséllyel kénytelen leszek váltani?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
(Egyébként gazdinfón tanulok, és projekttamogatási munkakörről van szó.)
2022. jún. 18. 09:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, csak ne az utolsó pillanatban válts. De egyébként hogyhogy nem lehet elfogadtatni? Ez biztos?
2022. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: Azért nem lehet elfogadtatni, mert a szakmai gyakorlatnak csak olyan munkaviszonyt lehet elfogadtatni, amit a (minatanterv szerinti) legalább 183 kredit teljesítése után kezdtem el, nekem pedig csak 172 kreditem van úgy, hogy szeptembertől kezdem az 5. félévemet, és már felvettem csomó felsőbbéves tárgyat, illetve néhány szabvált pluszban.
2022. jún. 18. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

De ez csak annyit jelent, hogy előre nem teljesítheted. :'D Ha maradsz ebben a poziban, mire lesz x kredited és akkor iratsz velük egy megállapodást (ha még nem partnercége az egyetemnek), akkor el fogják fogadni. :D Be is baxna, ha mindenkinek állást kellene váltani egy szakmai gyakorlat miatt, miközben a szakmában dolgozik....

2022. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A minimum, hogy erre rákérdezel, mielőtt elkezdesz variálni. Nem ismerek olyat, aki a szakmai gyakorlat kapcsán kezdett volna el dolgozni új helyen, többségünk 1-2. évtől van egy stabil munkahelyen és onnan ad le igazolást szakmai gyakra.
2022. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4: Nálunk ez a szabályzat van hozzá (2. és 8. pontok).

[link]

2022. jún. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!