Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén ősszel szeretnék infó...

Idén ősszel szeretnék infó érettségit tenni előrehozott szintén, viszont idén már nem tanulom, de tanultam 2 évig. Így fogok tudni ugye? Ezt kinek kell jelezni hogy szeretnék?

Figyelt kérdés
Másik kerdes: ugye idén nem lesz weblap? Ahhoz hozzá se tudnék kezdeni, barátom azt mondta az kb 10 éve nem volt és alig van, ez igaz?

2022. jún. 18. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a középiskolát?
2022. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2018ban. 0.os nyelvi előkészítős voltam, most fejeztem be a 11.et
2022. jún. 18. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó, mert aki 2020-ban kezdett, már az új NAT tanterv szerint érettségizik.

Érettségizhetsz és az iskoládban kell jelezni.

2022. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszii!!:)
2022. jún. 18. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem tudom, honnan informálódik, 2021 őszén is volt weblap, illetve még párszor volt azért 10 éven belül is. Tény, hogy a ppt gyakoribb, de sose tudhatod biztosra, én nem alapoznék erre, mert ha jól tudom, vizsgarészenként is van egy minimum pontszám, amit el kell érni. Egyébként ha már most tudod, hogy érettségizni fogsz, simán meg tudod tanulni a weblapszerkesztést is, nem kell tőle félni (pl. SeaMonkey-val).


+tipp: Ha nagyon ráérsz a nyáron, érdemes lehet elkezdeni nézegetni a szóbeli tételeket, mert bár "csak" középszint, mi pl. semmit nem vettünk belőle az órákon, egyedül pedig kell idő, hogy megemészd az anyagot.

2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vizsgarészek a gyakorlati és a szóbeli, erre van a minimum pontszám, nem a feladatokra. De fölöslegesnek érzem úgy odamenni, hogy valaki eleve skippelni akar egy feladatot.
2022. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok skippelni😅 azt kérdeztem h ugyan mennyire gyakori hogy weblap van
2022. jún. 19. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg tudod nézni az oktatas.hu oldalon, fent van az összes eddigi feladatsor.
2022. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"azt kérdeztem h ugyan mennyire gyakori hogy weblap van"

Nem, nem ezt kérdezted. És abból még nagy bajok lehetnek az érettségin, ha nem érted, amit olvasol és/vagy írsz...

2022. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!